1.6. další závod Day for Kids

Zde se nacházíte: Skatepark Ústí nad Orlicí » 1.6. další závod Day for Kids

V zimě odstartovala Česká asociace skateboardingu v Ústí nad Orlicí první závody pro začínající skejťáky pod jménem Day for Kids. Scénář byl vždy stejný. Do haly dorazili skaters z celé ČR, měli k dispozici celý park pod dohledem lektorů a vše bylo zakončeno férovým závodem. Pro většinu z nich prvním v jejich životě. A nyní vám představujeme i letní sérii která zavítá do dalších měst v ČR!
27.5. 2013
1.6. další závod Day for Kids

V zimě odstartovala Česká asociace skateboardingu v Ústí nad Orlicí první závody pro začínající skejťáky pod jménem Day for Kids. Scénář byl vždy stejný. Do haly dorazili skaters z celé ČR, měli k dispozici celý park pod dohledem lektorů a vše bylo zakončeno férovým závodem. Pro většinu z nich prvním v jejich životě. A nyní vám představujeme i letní sérii která zavítá do dalších měst v ČR!

Konečný počet závodů není ještě uzavřen a základem pro letošní rok jsou závody vypsané v tomto článku. Začíná se 1.6. v Ústí nad Orlicí a pak jsou v plánu města jako Brno, Kolín, Karlovy Vary, Praha - Gutovka a Jihlava. Skateparky budou určeny pouze skejtrům z ČAS Skate Akademií a to cca od 10:00 a celá akce skončí předáním věcných do rukou účastníků a vítězů a to cca kolem 14:00. Další informace o umístění skateparků najdete níže.

 

Závody jsou určeny jak naprostým začátečníkům, kteří se na skejta čerstvě postavili, tak i těm co už jezdí nějakou tu chvíli. Závody jsou určeny jak skate akademikům, tak i začátečníkům, kteří v dosahu svého bydliště žádnou skate akademii nemají.

 

Na místě pak budou skaters rozděleni do tří kategorií a v této kategorii pak budou závodit a budou také vedeni v tabulkách. V případě návštěvy více závodů série, budou body sčítány a o průběžných výsledích jednotlivých kategorií budete informováni. Pro celkové vítěze pak bude připravena speciální cena!

 

Day for Kids v ÚnO:
Prosinec 2012
Únor 2013

 

Od vzniku ČAS v roce 2010 podporují asociaci firmy Ambassadors a Swis-Shop.cz! A podporují i aktuální sérii Day for Kids.

 

Sérii Day for Kids dále podporují firmy Boardstar.cz, která je i partnerem pražského skateparku Gutovka, kde bude zastávka v hlavním městě a věcné ceny do série věnují i firmy Horsefeathers a Vans!

Je nám ctí vše propagovat na našem webu.

 

Day for Kids 2013:
1.6. skatepark Ústí nad Orlicí
7.6. skatepark Juliánov, Brno
15.6. skatepark Kolín
22.6. skatepark Karlovy Vary
29.6. skatepark Gutovka, Praha
14.9. skatepark Jihlava 

 

Day for Kids v hale UNO. / foto: Vašek Žalud

 

Série závodů Day for Kids 2013