Day For Kids

Zde se nacházíte: Skatepark Ústí nad Orlicí » Day For Kids

Na den 2.12. se chystá tzv. Day for Kids v hale v Ústí nad Orlicí. V tento den bude hala do tří hodin odpoledne patřit účastníkům skate akademií v celé ČR. Na místo dorazí party z Prahy, z Brna a z dalších měst v ČR. V plánu je skate session a také contest, na jehož konci se budou rozdávat věcné ceny účastníkům Day for Kids.
8.11. 2012
Day For Kids

Celou akci podporují firmy Ambassadors, Swis-Shop.cz a Vans, za mediální podpory webu Skaterock.cz a časopisu FREE MAGAZINE. Celou akci pořádá Česká asociace skateboardingu, které má na starosti skate akademie v celé ČR. Pro účastníky těchto akademií platí pozvání do Ústí nad Orlicí, kde je pro ně na 2.12. připraven skejtový program. Hala je určena pouze jim, takže si budou moct vyzkoušet povrch a překážky v největší hale v ČR.

 

Po úvodním volném jezdění uspořádáme i volnější závody, kdy nepůjde o body ani vteřiny, ale výherci budou posuzováni podle jejich aktuální úrovně a možností. Tedy žádný stres. Na konci budou jezdci oceněni věcnými cenami od firem Ambassadors, Swis-Shop.cz, Vans a FREE MAGAZINE. 

 

V případě zájmu o účast a máte-li nějaký dotaz, obraťte se na adresu info@caskate.cz. Hromadné cesty organizují lokální organizátoři skate akademií, v případě že dorazíte po vlastní ose, je jedinou podmínkou účast v některé ze skate akademií.

 

Program:
10:30 - 13:00 volné jezdění 
13:00 - 14:00 skate contest a předání cen
14:00 - 15:00 volné jezdění
15:00 - 19:00 běžný provoz v hale